Детальна інформація

Власник: Володимир Єльчанінов

Володимир  Єльчанінов  (1947-2009), талановитий педагог, композитор, музикант, незмінний керівник міського духового оркестру.

Він творив Велику Музику, яка досі нікого не залишає байдужим, за що йому присвоїли звання почесного громадянина міста Миколаєва. Автор сотні інструментальних п'єс, музичних обробок для духових оркестрів. Його підручниками користуються у багатьох музичних школах країни, твори композитора увійшли у програму іспитів до вищих музичних закладів. Збірки його дивовижних музичних новел було видано в Україні, Італії та Канаді.

Народився 3.11.1947 р. на Кіровоградщині у сім'ї інтелігентів. З раннього дитинства живе і працює у Миколаєві. Закінчив середню школу №2 м.Миколаєва та Кам'янець-Подільський індустріальний технікум. Працював за фахом техніком-електриком, інженером по електрообладнанні Миколаївського цементно-гірничого комбінату та ВАТ «Миколаївцемент».

 Музики вчився приватно у Надії Ярошевської (фортепіано) та Мирона Старовецького (духові). Виступав як соліст і керівник інструментальних ансамблів та духових оркестрів. Писав інструментальну і симфонічну музику в класичній манері, автор більше 250 творів. Значну частину його доробку займають педагогічний репертуар для музичних шкіл та училищ по класу духових, концерти і вокальні твори. Твори В.Єльчанінова видаються в Україні, Канаді та Італії, а також виконуються в концертних програмах.

 

Статті про Володимира Єльчанінова:

http://mykolaiv.info/kompozitori/volodimir-elchaninov.html

http://archive.wz.lviv.ua/articles/53865

 

«Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike»