Інформація

Мирон Пришляк

Дати:

Народився Мирон Пришляк:
19 лютого 1954 р.


Посилання:

Сайт газети Високий замок Тут казки дух, тут лісом пахне...


Всі посилання

Мирон Пришляк

Пришляк Мирон Ярославович, народився 19.02.1954 р. в Миколаєві – знаний на Львівщині та поза її межами майстер таксидермії.

 

Таксидермія — галузь природознавства на перетині зоології, музеології (музейної справи) та мистецтва, пов'язана з виготовленням колекційних зразків тварин. Головними традиційними об'єктами уваги таксидермістів є птахи і ссавці, насамперед види з числа мисливської фауни. З часом задачі таксидермії розширилися до виготовлення колекційних зразків і наочних посібників з різноманітних груп тварин, але у більшості випадків мова йде про хребетних тварин — ссавців, птахів, плазунів, рідше амфібій і риб.

Основне місце праці - директор приватного підприємства “Миколаївська автоколона”, голова Миколаївського низового колективу Українського товариства мисливців та рибалок.

Загиблий звір чи безнадійно поранена птаха в руках  Мирона Пришляка перетворюються на динамічні експонати. Вправні руки майстра відтворюють граціозний вигин шиї чаплі, обережну ходу лиса, бойову позу тетерева – все як у природі.

Детальна інформація


Галерея

Мирон Пришляк. Лисиця і зайці

Мирон Пришляк. Лисиця і зайці

детально

Мирон Пришляк. Лисиця і журавель

Мирон Пришляк. Лисиця і журавель

детально

Мирон Пришляк. Зайці-рибалки

Мирон Пришляк. Зайці-рибалки

детально

Всі галереї